main-logo
درباره ما

 

  •  ما در سایت گوشی مال بر این باور هستیم که شما نیز عضویی از خانواده‌ی بزرگ و رو به گسترش گوشی مال هستید و به همین دلیل سعی ما بر این است که با ارائه‌ی کیفیت و سرعت در خدمات، ارتباطی موثر و پایدار با شما داشته باشیم.

 

  • بر همین منوال ما در اینجا درگاهی ارتباطی و سهل الوصول برای گرفتن کد فعال‌سازی گوشی‌های وارداتی خریداری شده از مبادی رسمی کشور که زیرمجموعه چهار شرکت پیشرو تجارت توکان، پایا همراه ساناو، مدیا همراه تابان و همراه باختر آرشا است برای شما تدارک دیده‌ایم که مبنایش بر صداقت و اعتماد و راحتی شماست.

 

  • این مجموعه‌ی معرفی شده، به پشتوانه حضور چندین ساله مدیریت مجموعه در بازار رسمی واردات برندهای معتبر موبایل و فروش آن‌ها در سراسر کشور، اهدافی بلندنظرانه‌تر در افق دید خود دارد تا در آینده‌ای نزدیک با در نظر گرفتن مزیت رقابتی و کیفیت خدمات بتواند در فضای آنلاین خرید و فروش، بستری مناسب، راحت و قابل اطمینان برای خریداران موبایل در جای جای کشور فراهم کند.

 

  • تمامی گوشی‌های موبایلی که از ما خریداری کرده‌اید دارای ضمانت 18 ماهه از شرکت گارانتی کننده‌ی موبایل کمک است و ما به پشتوانه‌ی حضور و ماندگار بودنمان در این فضای کسب و کار تمامی گوشی‌ها را با تضمین اصالت کالا و تضمین رجیستری به دست شما می‌رسانیم.